Pro slabozraké

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Hlášení obecního úřadu > RŮZNÉ:

RŮZNÉ:Lumika Šaratice - pracovní nabídka z 22.1.2019

Lumika Šaratice přijme pracovníka do výrobny studené kuchyně, na výrobu chlebíčků. Nástup možný ihned. Bližší informace přímo ve firmě Lumika Šaratice, Náves 51 nebo na tel.č. 773 994 567.

 

Rozvoz obědového menu v obci Šaratice - nabídka Restaurace u Laštůvků v Telnici

Restaurace u Laštůvků v Telnici zahájila rozvoz poledního menu v obci Šaratice. Na výběr z pěti druhů jídel denně za cenu 75,- Kč. Doprava je zdarma. Případní zájemci volejte na číslo 774 370 896. Těšíme se na Vás. Více informací také na: https://www.restauraceulastuvku.cz/

  

Dřevovýroba Klobouky u Brna - pracovní nabídka ze dne 8.1.2019

Provoz dřevovýroby v Kloboukách u Brna zabývající se výrobou palet a beden hledá do svého provozu pracovníky na pozice dělník obsluha stroje přípravy materiálu a kompletář výrobků.

Nástup ihned. Práce vhodná spíše pro muže a to i důchodce. Společnost nabízí zaměstnanecké benefity. Zájemci se mohou hlásit na telefonu 604 233 440 u paní Hovězákové.

  

Pracovní nabídka ze dne 9.1.2019 - LILA Otnice

LILA Domov pro postižené děti Otnice přijme na tříměsíční zástup vyučenou kuchařku. Nástup možný ihned. Dále přijme kvalifikovaného fyzioterapeuta. Zájemci se mohou hlásit přímo v LILA domově v Otnicích, telefonicky na čísle 544240032 nebo mailem lila@lila.cz. 

 

 

Beton Brož Otnice - pracovní nabídka z 10.1.2019

Společnost Beton Brož se sídlem v Otnicích hledá do svého týmu pracovníky na pozice: strojník lisu, obsluha balící linky a vedoucí zakázkové výroby. Nabízejí práci ve stabilní české společnosti na hlavní pracovní poměr, nadstandartní příplatky, zaškolení, zaměstnanecké příspěvky a zvýhodněné telefonní tarify. Zájemci se mohou hlásit u paní Tiché na telefonu 737 285 104 nebo na e-mailu ticha@diton.cz.