Pro slabozraké

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Aktuální informace - opatření, KORONAVIRUS - k 30.3.2020

Aktuální informace - opatření, KORONAVIRUS - k 30.3.2020Datum konání:
30.3.2020

Aktuální informace k datu 30.3.2020

     Vláda ČR a Ministerstvo zdravotnictví ČR dne 30.3.2020  rozhodli, že omezení pohybu a maloobchodního prodeje a některých služeb bude kvůli pandemii koronaviru v České republice platit nejméně do 11. dubna 6 hodin ráno.

     Roušky nově nebudou muset nosit děti do dvou let věku a řidiči, pokud jsou v automobilu sami.

_________________________________________________________________________________________________ 

Aktuální informace k datu 24.3.2020

 • Všeobecné informace

     I nadále platí v rámci České republiky nouzový stav (od 12.3.2020). Vláda rozhodla o prodloužení doby omezení volného pohybu a pobytu osob mimo bydliště až do 1. dubna 2020 do 6.00 hodin.

     Na základě jednání vlády vydalo Ministerstvo zdravotnictví mimořádné opatření, kterým se prodlužuje zákaz volného pohybu osob na území ČR s výjimkou například cest do zaměstnání či obstarávání základních životních potřeb, jako je například nákup potravin. Současně se nařizuje omezit pohyb na veřejně dostupných místech a omezit kontakty s jinými osobami na nezbytně nutnou míru. Pobývat na veřejně dostupných místech se umožňuje nejvýše v počtu dvou osob, s výjimkou členů domácnosti, výkonu povolání, podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti či účasti na pohřbu.

     Od 19.3.2020 jsou všichni občané včetně dětí povinni na veřejnosti nosit roušku či jinou ochranu obličeje. V obci Šaratice jsou pro veřejnost uzavřeny veřejné prostory (tělocvična, posilovna, sportovní areál, místní knihovna), je uzavřena místní mateřská školka a základní škola. Omezen je i provoz kanceláře OÚ Šaratice pro veřejnost – viz. níže, informace z obce.

     Vláda také změnila vyhrazenou nákupní dobu pro seniory. Od středy 25.3.2020 je seniorům 65+, držitelům průkazů ZTP/P starší 50 let a jejich nezbytného doprovodu vyhrazena nákupní doba v prodejnách potravin a drogistického zboží od 8 do 10 hodin – toto nařízení se však týká pouze prodejen s prodejní plochou nad 500 m2. V menších prodejnách tohoto sortimentu mají prodejci nařízeno, aby seniory a hendikepované osoby při prodeji upřednostnili.

 Obec Šaratice také nabízí pomoc všem seniorům 65+

 • pokud nemáte nikoho ze svých blízkých, ze svého okolí a nejste schopni si vlastními silami zajistit nákup potravin, léků či povinnou ochranu obličeje (roušku apod.), obraťte se na OÚ Šaratice: tel. 544 22 92 22, 725 111 494 (starosta obce). 
 • Roušky:

V obci Šaratice si můžete vyzvednout ušité roušky u úřední desky, kde vzniklo improvizované sběrné místo. Tyto roušky jsou k dispozici všem potřebným, uživatel si však roušku musí doma vyprat, sterilizovat vyvařením, vyžehlením. Děkujeme všem ochotným dobrovolníkům, kteří se do šití roušek zapojili.

 •  Informace z obce:

     Oznamujeme občanům, že i nadále se v kanceláři OÚ Šaratice až do odvolání úřaduje pro veřejnost v omezených úředních hodinách, tj. PO a ST: 8 – 10 hodin, 16 – 17 hodin. Nové úřední hodiny slouží k vyřízení jen nezbytných záležitostí. Pracovníci OÚ Šaratice jsou vám k dispozici na telefonu: 544 22 92 22, funguje i elektronická komunikace. Web obce: www.saratice.cz. 

    Místní poplatky za popelnice a psy na rok 2020 -  poplatky splatné k 31.3.2020. Z důvodu vyhlášení nouzového stavu  v ČR nebude OÚ Šaratice ukládat sankce za úhradu poplatku po splatnosti - poplatky je však nutné uhradit do 30.6.2020. Poplatky v hotovosti až do odvolání nevybíráme, můžete je uhradit na účet obce Šaratice č. 35-0490080217/0100 ,VS číslo domu a jméno plátce.

 

 •  Informace Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje (IDSJMK)

     IDS JMK upozorňuje cestující, že od pondělí 23.3.2020 platí na všech regionálních linkách včetně vlaků letní prázdninové jízdní řády. Od úterý 24. 3.2020 pak budou i tramvaje v Brně jezdit dle jízdních řádů platných pro letní prázdniny. Na základě aktuálního vývoje situace však může docházet k dalším změnám. Sledujte tedy web: www.idsjmk.cz.

_________________________________________________________________________________________________­­­­­­­­­­­­

 

Nová nařízení - aktualizace k 20.3.2020

 • 20.3.2020: Nově vyhrazená nákupní doba pro seniory 65+

Vláda na základě poznatků z praxe rozhodla od 20.3.2020 upravit vyhrazenou nákupní dobu pro seniory 65+, a to na dobu od 7.00 do 9.00 hodin (platí pro prodejny potravin a drogerie). Zákaz vstupu se v tuto vyhrazenou dobu  nově nevztahuje i na osoby s průkazem ZTP-P starší 50ti let včetně jejich doprovodu a osoby pracující v pečovatelských službách. Na lékárny se nové opatření nevztahuje, je do nich  možný vstup  bez ohledu na věk kdykoliv. V obci Šaratice je seniorům 65+ v čase id 7 do 9 hodin vymezena i služba Pošty Partner.

SENIORŮM SE DOPORUČUJE VYUŽÍVAT VYMEZENOU NÁKUPNÍ DOBU.

ZDE: MZČR - vymezená doba pro nákupy seniorů 65+ změna od 20.3.2020.pdf

 _________________________________________________________________________________________________

Aktuální informace k 19.3.2020: 

Vláda ČR s platností od čtvrtka 19. března 2020 nově nařizuje všem občanům povinně pro pohyb a pobyt mimo bydliště nosit ochranné prostředky dýchacích cest. Každý občan je povinen mimo své bydliště použít roušku, ústenku, respirátor, šátek, šálu či jiný prostředek tak, aby byla zakrytá ústa i nos.

Dalším novým nařízení vlády a ministerstva zdravotnictví od 19.3.2020   je zákaz vstupu do maloobchodních prodejen potravin, hygienického zboží, kosmetiky a jiného drogistického zboží, lékáren a výdejen zdravotnicích prostředků všem osobám v čase mezi 10.00 a 12.00 hodinou – viz. nové rozhodnutí vlády od 7 do 9 hodin - uvedeno výše,  a to s výjimkou osob starších 65ti let a personálu těchto prodejen a provozoven. Mimo tuto dobu by stanovená skupina seniorů do těchto prodejen chodit neměla –  pro seniory se však  jedná  pouze o doporučení, nikoliv o zákaz. 

     Pokud máte doma roušky na ochranu dýchacích cest navíc, můžete je nosit k úřední desce u obecního úřadu Šaratice, kde již vzniklo improvizované sběrné místo. Tyto roušky jsou k dispozici všem potřebným (samozřejmě si je uživatel musí doma vyprat, případně sterilizovat vyvařením, vyžehlením).

     Děkujeme všem ochotným dobrovolníkům, kteří se již do šití roušek zapojili.

ZDE: 

 _________________________________________________________________________________________________

 

Šaratice - NOUZOVÝ STAV - opatření a doporučení, aktualizace k 16.3.2020

NOUZOVÝ STAV – OPATŘENÍ A DOPORUČENÍ, Šaratice, 16. 3.2020  

Vážení spoluobčané,

         jistě jste postřehli, že minulý týden vláda ČR vyhlásila v naší zemi NOUZOVÝ STAV, který bude platit nejméně po dobu 30 dnů. Následně byla vládou přijatá další nařízení, která omezují náš běžný život a volný pohyb. To vše se děje za účelem maximálně omezit šíření koronaviru mezi další obyvatele. Z toho důvodu v naší obci platí následující opatření:

1) S platností od středy 11. března je úplně uzavřena ZŠ – úkolování žáků řeší vedení školy.

2) S platností od pátku 13. března se na celém katastru obce pro veřejnost uzavírají:

 •  sportovní hala
 •  posilovna
 •  sportovní areál
 •  obecní knihovna
 • jakákoliv jiná místa pro společenská a kulturní setkání vč. prostorů místní fary bez ohledu na skutečnost, kdo akci pořádá

 3) S platností od soboty 14. března se zakazuje veřejnosti pobyt v restauracích a obdobných zařízeních.

4) S platností od soboty 14. března se zakazuje veřejnosti pobyt v obchodech vyjma prodejny s potravinami a drogistickým zbožím.

5) S platností od pondělí 16. března jsou úplně uzavřeny obě třídy MŠ.

6) S platností od pondělí 16. března jsou omezeny úřední hodiny v kanceláři OÚ pro osobní kontakt a to na úřední dny PO a ST vždy pouze v době dopoledne od 8.00 do 10.00 hod a odpoledne od 16.00 do 17.00 hod. Mimo tuto dobu je možné pracovníky OÚ kontaktovat pouze telefonicky (544 229 222), emailem (podatelna@saratice.cz) nebo přes datovou schránku (cetbbkq). Současně vás vyzývám, abyste maximálně omezili osobní kontakt v kanceláři OÚ a zvážili neodkladnost osobního jednání.

7) S platností od pondělí 16. března se přestávají vybírat v hotovosti všechny poplatky a žádáme o jejich úhradu výhradně bezhotovostním způsobem na účet 35-0490080217/0100 s VS čísla domu a jménem plátce. Splatnost poplatků se pro osoby, které nejsou schopny tímto způsobem provézt úhradu, prodlužuje z 31.3.2020 do 30.6.2020. Nálepky na popelnice se za úhrady provedené bezhotovostním způsobem budou vydávat v kanceláři vždy po dobu nově stanovených úředních hodin.

8) Současně se doporučuje všem občanům seniorského věku, aby požádali ve svém okolí o pomoc mladší osoby, které by jim mohly obstarat běžné nákupy potravin a drogistického zboží a tak maximálně omezili setkávání se s ostatními osobami.

9) Pokud takovou „dobrou duši“ ve svém okolí nenajdete, a nebo budete mít jiný problém, který budete potřebovat neodkladně řešit,  tak mi zavolejte na tel. číslo 725 111 494 a budu s vámi osobně hledat vhodné řešení.

Vážení spoluobčané, v souvislosti s touto pro nás všechny novou situací vás prosím, abyste se chovali zodpovědně, řídili se pokyny kompetentních úřadů a respektovali zveřejněná upozornění a doporučení, popř. důsledně dodržovali pravidla nařízené osobní karantény. Současně vás ale žádám, abyste i přes výjimečnost situace nešířili paniku, byli trpěliví a snažili se předcházet zbytečným komplikacím.

Za Váš zodpovědný přístup děkuji i jménem celého vedení obce.  

Karel Kalouda, starosta obce 

ZDE ke stažení: Šaratice - sdělení k nouzovému stavu.pdf

________________________________________________________________________________________________

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­

 

Omezení volného pohybu - 16.3.2020, Vyhlášení nouzového stavu - 12.3.2020

Usnesením vlády ČR od 16.3.2020 vyhlášen zákaz volného pohybu.

Bližší informace také na webu Vlády ČR:

Další informace také na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví:

 ________________________________________________________________________________________________

Vyhlášení nouzového stavu - čtvrtek 12.3.2020 od 14.00 hodin

Vážení spoluobčané,

rozhodnutím vlády ČR začal dne 12.3.2020 od 14.00 hodin platit nouzový stav. Nouzový stav platí po dobu 30 dní od vyhlášení. Z tohoto důvodu se také plošně zakazují veškeré veřejné i soukromé kulturní, sportovní, náboženské akce, slavnosti, poutě, přehlídky, trhy a další akce, které přesahují účast 30ti osob. 

ZDE: Usnesení vlády ČR - vyhlášení nouzového stavu dne 12.3.2020.pdf

 Další informace:

 • Co se zakazuje

   Všechna divadelní, hudební, filmová a další umělecká představení, sportovní, kulturní, náboženské, spolkové, taneční, tradiční a jim podobné akce a jiná shromáždění, výstavy, slavnosti, poutě, přehlídky, ochutnávky, trhy a veletrhy, vzdělávací akce, a to jak veřejné, tak soukromé s účastí přesahující ve stejný čas 30 osob.    

    Přítomnost veřejnosti v posilovnách, koupalištích, bazénech, soláriích, saunách, hudebních a sportovních klubech, zábavních zařízeních, wellness, knihovnách, galeriích. Otevřená zůstávají venkovní sportoviště.

     Zákaz se nevztahuje na pohřby a na schůze a zasedání ústavních orgánů a veřejných osob na základě zákona.      Restaurace musí od pátku 13. března 2020 zůstat zavřené v době od 20:00 do 6:00 hodin.

   Provozovny stravovacích služeb v nákupních centrech nad 5000 m2 zůstanou zavřené po celý den.

   Zavřené zůstávají také základní, střední, vyšší odborné a vysoké školy, nově i umělecké školy. 

 • Co zůstává v provozu
 •      Školky zůstávají otevřené, jejich případné uzavření je na zvážení konkrétního zřizovatele.    
 •      Otevřené zůstávají supermarkety i menší obchody, lékárny a nemocnice.   
 •      V provozu zůstává hromadná doprava.  
 •      Restaurace mohou být  v provozu od 6:00 do 20:00 hodin. Může v nich být i více než 30 osob.

 

 •  Kdo nesmí do Česka

     Od soboty 14. března od 00:00 platí zákaz vstupu do ČR pro všechny cizince z těchto zemí: Čína, Jižní Korea, Írán, Itálie, Španělsko, Rakousko, Německo, Nizozemí, Švýcarsko, Švédsko, Norsko, Belgie, Dánsko, Francie, Velká Británie

 • Kam nesmí Češi

     Platí zákaz cestování pro Čechy nebo cizince, kteří mají trvalý nebo přechodný pobyt v ČR nad 90 dnů do těchto zemí: Čína, Jižní Korea, Írán, Itálie, Španělsko, Rakousko, Německo, Nizozemí, Švýcarsko, Švédsko, Norsko, Belgie, Dánsko, Francie, Velká Británie. Přes hranice budou moci přejíždět i lidé zaměstnaní v zahraničí, kteří se ale budou muset prokázat potvrzením od zaměstnavatele. Hranice bude možné překročit pouze na vybraných hraničních přechodech. Německo: Strážný, Pomezí nad Ohří, Rozvadov, Folmava, Železná Ruda, Krásný les, Hora sv. Šebestiána. Rakousko: Dolní Dvořiště, České Velenice, Hatě, Mikulov.

     Od soboty 14.3.2020 mohou lidé cestovat za hranice pouze osobními automobily, přeshraniční osobní autobusová, vlaková nebo lodní doprava se pozastavuje. Nová opatření se dotknou i mezinárodní osobní letecké dopravy. Výjimka platí pro řidiče nákladní kamionové dopravy, vlakové čety, piloty letadel a příslušníky záchranářského systému.

_________________________________________________________________________________________________

 Zde ke stažení: informace k datu 10.3.2020


Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.saratice.cz

Registrujte se zde

7. 4. Heřman, Hermína

Zítra: Ema
Vyzvedli jste si již kompostér zdarma na Vaši nemovitost v Šaraticích?
a) ANO
  
 62
b) NE
  
 17

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30
Aktuální informace - opatření, KORONAVIRUS - k 30.3.2020
Dotace na mimoškolní aktivity dětí a mládeže s bydlištěm v obci Šaratice na rok 2020
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Kozí farma Vážany nad Litavou - nabídka velikonočních kůzlat
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
31
Dotace na mimoškolní aktivity dětí a mládeže s bydlištěm v obci Šaratice na rok 2020
DVB-T2 - informace o vypnutí vysílačů Brno - Kojál,Hády,Brvičova, Mikulov - Děvín od 31.3.
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Kozí farma Vážany nad Litavou - nabídka velikonočních kůzlat
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
1
Dotace na mimoškolní aktivity dětí a mládeže s bydlištěm v obci Šaratice na rok 2020
Nakládání s odpady v době koronavirové pandemie - informační leták MŽP ČR
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Kozí farma Vážany nad Litavou - nabídka velikonočních kůzlat
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
2
Dotace na mimoškolní aktivity dětí a mládeže s bydlištěm v obci Šaratice na rok 2020
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Kozí farma Vážany nad Litavou - nabídka velikonočních kůzlat
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
Zelenia Juvita - objednávky zboží s dovozem domů
3
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Kozí farma Vážany nad Litavou - nabídka velikonočních kůzlat
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
4
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Kozí farma Vážany nad Litavou - nabídka velikonočních kůzlat
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
5
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Kozí farma Vážany nad Litavou - nabídka velikonočních kůzlat
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
6
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Kozí farma Vážany nad Litavou - nabídka velikonočních kůzlat
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
7
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Kozí farma Vážany nad Litavou - nabídka velikonočních kůzlat
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
8
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
9
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
10
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
11
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
12
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
13
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
14
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Drůbežárna Prace - prodej v Šaraticích, ÚT 14.4.2020
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
15
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
16
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
17
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
18
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
19
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
20
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
21
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
22
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
23
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
24
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
25
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
26
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
27
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
28
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
29
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
30
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
D-MASO Blažovice - pravidelný prodej v Šaraticích ST 7.50 hod a PÁ 11.15 hod
Jatka Borkovany - pravidelný prodej v úterý
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
1
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
ŠARATICE - poplatky na rok 2020 - bez sankcí za pozdější úhradu až do 30.6.2020
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
2
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna
3
Uzavření silnice - křižovatka U stříbrné kule až Újezd u Brna
Zjednodušený jízdní řád pro obec Šaratice na rok 2020
Uzavírka silnice křižovatka "U stříbrné kule" až Újezd u Brna

Návštěvnost stránek

467805